Divoká prasata v osadě

V úvodu této informace musím říct, že ještě do minulého týdne jsem společně s předsedou Leonem byl rád, že se naší kolonii divoká prasata zatím vyhýbají.... Bohužel o víkendu (v sobotu 14.11.) si do osady minimálně ... (zobrazit více)

Zřízení elektrické přípojky

Jak jsme Vás již na členské schůzi informovali, zřízení přípojky elektriky pro čerpadlo užitkové vody je v plném proudu. Společnost ČEZ přislíbila vybudování přípojného místa nejpozději do 15. prosince. Připomínám, že se c ... (zobrazit více)

Informace k brigádám

Veškeré náhradní činnosti namísto brigád, které byly přidělěny předchozím výborem se tímto ruší! V případě, že máte zájem dále pokračovat v těchto činnostech se obraťte prosím na p. Světelskýho z důvod ... (zobrazit více)

Zákaz vyvážení do větrolamu

Od 29.7. 2020 platí pro všechny členy naší kolonie zákaz vyvážení posekané trávy, ukládání větví a případně dalšího jiného "zahradního" odpadu do prostor větrolamu. Tento zákaz vznikl jako reakc ... (zobrazit více)

Členská schůze 2020

27. 6. 2020 se uskuteční od 14:00 hodin členská schůze ZO Pod Lípou na terase spolkové chaty.

Schůze bude zakončena zahradní slavností s posezením. Každý účastník dostane na uvítanou jedno alko/nealko a něco dobrého :-).

Dal&sc ... (zobrazit více)

Bazén není skládka !!!

Z důvodu velice špatného stavu záchytného bazénu na dešťovou vodu a vysoké ceny, kterou by jeho oprava představovala, se výbor na své schůzi jednomyslně shodl, že dojde k jeho postupnému organizovanému zavezení.

Proto, pokud se potřebu ... (zobrazit více)

Odečty elektriky - elektronicky

Připravujeme pro Vás možnost elektronického zadávání odečtů spotřeby elektriky (a v brzké době také spotřeby pro napouštění bázénů) pomocí našeho informačního portálu. K využití této možnosti je zapotřebí mít vytvořen přístupový účet, který Vám bude zanedlouho zřízen.

Brigády v roce 2020

V letošním roce uvádíme následující brigády, které by měly být vykonány v termínu 16.5.2020.
- oprava okolí spolkové chaty (terasa -zarovnání terénu, oprava terasy, křoviny, oplocení terasy, WC)< ... (zobrazit více)

Spuštění informačního portálu

Výbor ZO Letná 2 se jednomyslně shodl na své schůzi, že by bylo vhodné pokročit trošku dále a zřídit pro informovanost svých členů informační portál v podobě internetových stránek.

Tento portál bude sloužit nejen k š&iacu ... (zobrazit více)